SZKOŁA PODSTAWOWA
im. MIKOŁAJA REJA
w REJOWCU FABRYCZNYM

KONTAKT

Szkoła Podstawowa

im. Mikołaja Reja

ul. Lubelska 18

22-170 Rejowiec Fabryczny

tel. 82 5664119

email:
sprejowiecfabr@poczta.onet.pl

 

 

NIEZBĘDNIK

strefauczniairodzica

- kalendarz roku szkolnego

- dzwonki

- plan lekcji

 

librus

-dziennik elektroniczny 

 

wartozajrzec

- blog matematyczny

- blog SKO

BIP

Grono pedagogiczne

 

Dyrektor

Szkoły podstawowej

mgr inż. Alicja Dorosz

 

Zastępca Dyrektora 

Szkoły podstawowej

mgr Jolanta Labiszak

 

 

Nauczyciele Szkoły Podstawowej 2018/2019 :

 

  1. Bodys Bartosz                                             
  2. Chodorowska-Szczepaniak Danuta                
  3. Chybiak Katarzyna                                 
  4. Ćwikła Joanna                                             
  5. Ćwikła Małgorzata                                   
  6. Domańska Ewa                                             
  7. Gepner Agnieszka                                   
  8. Hrycaj Ewa                                                      
  9. Jaroszek Marzena                                       
  10. Kiermacz – Modras Żanetta                            
  11. Klin Anna                                                
  12. Kolasa Renata                                             
  13. Komandowska Magdalena                         
  14. Kosidło Alicja                                             
  15. Kotlarska Agnieszka                                        
  16. Krzywicki Marek                                                                               
  17. Mazurek Małgorzata                                        
  18. Modras Wojciech                                             
  19. Nieściór Agata                                             
  20. Oleszczyńska Ewa                                   
  21. Ożóg Mirosław                                               
  22. Parada Beata                                            
  23. Pilipczuk–Sowińska Kamila                          
  24. Podgórniak Aneta                                  
  25. Pukas Marek                                            
  26. Rura Elżbieta                                            
  27. Sałek Ewa                                                     
  28. Sosnowski Wojciech                                     
  29. Stasiak Violetta                                            
  30. Stefańska Marta                                           
  31. Tartakowska Wioletta                                      
  32. Troć - Maziarz Ewa                                         
  33. Tymiakin Grażyna                                       
  34. Wenek Agnieszka                                         
  35. Włodarczyk Anna                        
  36. Zawadzka – Świr Renata                                 
  37. Zduńczuk Weronika        
  38. Ziarkowski Jacek 
 
 


Obecnie gościmy

Odwiedza nas 60 gości oraz 0 użytkowników.