SZKOŁA PODSTAWOWA
im. MIKOŁAJA REJA
w REJOWCU FABRYCZNYM

KONTAKT

Szkoła Podstawowa

im. Mikołaja Reja

ul. Lubelska 18

22-170 Rejowiec Fabryczny

tel. 82 5664119

email:
sprejowiecfabr@poczta.onet.pl

 

 

NIEZBĘDNIK

strefauczniairodzica

- kalendarz roku szkolnego

- dzwonki

- plan lekcji

 

librus

-dziennik elektroniczny 

 

wartozajrzec

- blog matematyczny

- linki dla ciekawskich :)
z języka angielskiego

- blog SKO

BIP

Spotkanie z Policją uczniów klas pierwszych

Dnia 30.09.2019r. odbyło się spotkanie uczniów klas I z dzielnicową Miasta Rejowiec Fabryczny panią aspirant Anetą Skrzypek.
Dzieci miały okazję porozmawiać między innymi o zachowaniu bezpieczeństwa w drodze do i ze szkoły, o bezpiecznym przechodzeniu przez ulicę, prawidłowym zachowaniu się podczas jazdy rowerem, o pozycjach obronnych w przypadku kontaktu ze zwierzętami (psem).
Nasz Gość zwrócił uwagę na niebezpieczeństwa, jakie mogą czyhać na dziecko na drodze, omówił sposoby unikania lub pokonywania ich. 
Pani dzielnicowa poinformowała także uczniów, że nie należy ufać osobom, które zaczepiają nas na ulicy, że nie należy przyjmować niczego od osób obcych oraz o tym, gdzie należy zwrócić się o pomoc w razie, gdyby taka sytuacja miała miejsce.
Uczniowie chętnie odpowiadali na zadawane pytania, wykazali się wiedzą z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Podawali liczne przykłady niewłaściwego zachowania się, dzieliły się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami związanymi z sytuacjami niebezpiecznymi, w których uczestniczyły.
 
Osobą odpowiedzialną za organizację spotkania był szkolny pedagog: pani Kamila Pilipczuk-Sowińska
 


Obecnie gościmy

Odwiedza nas 44 gości oraz 0 użytkowników.