SZKOŁA PODSTAWOWA
im. MIKOŁAJA REJA
w REJOWCU FABRYCZNYM

KONTAKT

Szkoła Podstawowa

im. Mikołaja Reja

ul. Lubelska 18

22-170 Rejowiec Fabryczny

tel. 82 5664119

email:
sprejowiecfabr@poczta.onet.pl

 

 

NIEZBĘDNIK

strefauczniairodzica

- kalendarz roku szkolnego
- dzwonki
- plan lekcji

librus

-dziennik elektroniczny

stolowka

- opłaty
- Regulamin
 

wartozajrzec

- blog matematyczny
- linki dla ciekawskich :) 
z języka angielskiego
- blog SKO

BIP

Projekt

LOWE icon

 

List Dyrektora Szkoły na zakończenie roku szkolnego 2020/2021

list

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

   Za nami kolejny okres wytężonej pracy, wielu doświadczeń i przeżyć związanych z czasem pandemii, zdalną edukacją, które nie pozostały bez wpływu na nasze życie. Mimo różnych przeszkód udało się i dziś kończymy wspólnie ten szczególny rok szkolny 2020/2021.

   Kochani Uczniowie, za Wami rok edukacji „na odległość”, czas, w którym brakowało bezpośredniego kontaktu ze szkołą, rówieśnikami i nauczycielami.  Jednak dzięki Waszemu zaangażowaniu i otwartości na nowe sposoby przekazywania wiedzy zdobyliście nowe doświadczenia, zmierzyliście się z nowymi wyzwaniami osiągając duże i małe sukcesy. Gratuluję Wam wszystkim zdobytych stopni i 100 % promocji do klas programowo wyższych. Zwycięstw w wielu konkursach oraz zaangażowania w akcje i przedsięwzięcia szkolne.

Drodzy Absolwenci

   Spędziliśmy w szkole razem 8-lat Tworzyliście zespół ludzi o różnorodnych wspaniałych osobowościach. Jesteśmy z Was dumni. Szkoła i dom są miejscami, w których przygotowujecie się do roli dorosłych, ale to od Was zależy, w jaki sposób wykorzystacie te doświadczenia i wiedzę. Pamiętajcie, że każdy z Was posiada talent ,jednym udało się już go odkryć, drudzy muszą go jeszcze odnaleźć

Nie zapomnijcie ile zawdzięczacie rodzicom, nauczycielom, którzy byli Waszymi przewodnikami ku dorosłości. Dzięki nim jesteście tu i teraz, kończycie kolejny etap edukacji. Życzę powodzenia, trafnych wyborów, które przyniosą Wam satysfakcję szczęście. Kierujcie się w życiu słowami Anatole France, „Aby osiągnąć wielkie rzeczy musimy nie tylko działać, ale i marzyć nie tylko planować, ale i wierzyć” i tego Wam
z całego serca życzę.

   Dziękuję nauczycielom za trud codziennej pracy, za wysokie osiągnięcia Waszych wychowanków za profesjonalizm w rozwiązywaniu problemów wychowawczo-dydaktycznych. Słowa uznania kieruję do wszystkich pedagogów, którzy z pełnym zaangażowaniem oraz profesjonalizmem podeszli do nowych wyzwań zawodowych organizując pracę w zupełnie nowych warunkach. Pracownikom obsługi i administracji za to, że przygotowywali pomieszczenia szkolne zgodnie z obowiązującymi wymogami sanitarnymi, z myślą o naszym wspólnym  bezpieczeństwie i zdrowiu, za rzetelność w wykonywaniu obowiązków. Bardzo dziękuję Pani wicedyrektor Jolancie Labiszak za współpracę i podejmowanie trudnych decyzji.

   Dziękuję za życzliwość i wsparcie Samorządowi Miasta Panu Burmistrzowi Stanisławowi Bodysowi, Przewodniczącemu Rady Miasta Panu Robertowi Szwedwi, Radnym Miasta.

   Dziękuję Radzie Rodziców i Rodzicom za zrozumienie, za wszelkie działania wspierające naszą szkołę i zaangażowanie się w naukę zdalną swoich dzieci. Za zaufanie, jakim nas Państwo obdarzyliście w tym trudnym roku.

   Podziękowania kieruję w stronę Pani dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Elżbiety Janse van Rensburg, Pani dyrektor Przedszkola Miejskiego Małgorzaty Wołosiuk, Pani dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Joanny Semeniuk, Pani dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury Katarzyny Michałowskiej, Komendanta Komisariatu Pana nadkomisarza Bartłomieja Deszczki, ks. proboszcza Marka Chodorowskiego, Kierowników, Pracowników Samorządowych.

Bardzo dziękuję za współpracę i życzliwość.

   Kochani Uczniowie,  przed Wami wakacje, czas zasłużonego wypoczynku. Pamiętajcie jednak, że ten czas radosnej swobody i zabawy nie zwalnia Was z obowiązku dbania o swoje i innych bezpieczeństwo. A zatem proszę, bądźcie rozważni i ostrożni! Niech ten wakacyjny czas doda Wam sił i energii na kolejne miesiące nauki i pracy.

Czekamy na Was we wrześniu!!! Niech szkoła na nowo zatętni zżyciem i energią, którą do niej wnosicie!
Do zobaczenia.

Dyrektor Szkoły

Alicja Dorosz

 


Obecnie gościmy

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.