SZKOŁA PODSTAWOWA
im. MIKOŁAJA REJA
w REJOWCU FABRYCZNYM

KONTAKT

Szkoła Podstawowa

im. Mikołaja Reja

ul. Lubelska 18

22-170 Rejowiec Fabryczny

tel. 82 5664119

email:
sprejowiecfabr@poczta.onet.pl

 

 

NIEZBĘDNIK

strefauczniairodzica

- kalendarz roku szkolnego
- dzwonki
- plan lekcji

librus

-dziennik elektroniczny

stolowka

- opłaty
- Regulamin
 

wartozajrzec

- blog matematyczny
- linki dla ciekawskich :) 
z języka angielskiego
- blog SKO

BIP

Projekt

LOWE icon

 

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

VI zrszk 2021 23Kiedy wydaje się, że wszystko się skończyło, wtedy dopiero wszystko się zaczyna.

      Pod takim hasłem przebiegała tegoroczna uroczystość zakończenia roku szkolnego. Ze względu na sytuację epidemiczną w kraju została podzielona na dwie części. W godzinach od 8.00 do 11.00 świadectwa odbierali uczniowie klas I-VII z rąk swoich wychowawców w wyznaczonych wcześniej miejscach a o godzinie 9:00 w hali sportowej, z zachowaniem reżimu sanitarnego, zebrali się uczniowie klas ósmych, by w uroczysty sposób zakończyć naukę w murach naszej szkoły. W tej szczególnej chwili towarzyszyli im Dyrekcja szkoły, Wychowawcy klas, Rodzice wyróżnionych Uczniów a także zaproszeni goście: Burmistrz naszego miast pan Stanisław Bodys oraz Przewodnicząca Rady Rodziców: pani Anna Kamińska.

     Koniec roku to czas podsumowań i wyróżnień. Dyrektor szkoły pani Alicja Dorosz w swoim przemówieniu podkreśliła, że był to rok szczególny, pełen wyzwań. Pogratulowała czniom, którzy wyróżnili się w nauce oraz odnieśli sukcesy w konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych. Podziękowała nauczycielom za zaangażowanie. Podziękowania skierowała również w stronę pracowników administracji i obsługi oraz rodziców.

      Uczniowie klas ósmych odebrali szereg nagród i wyróżnień. Podziękowali za ośmioletnią naukę, trud, zaangażowanie oraz opiekę. Następnie uczniowie klasy siódmej pożegnali absolwentów w imieniu całej społeczności szkolnej.

      Na zakończenie ósmoklasiści zaprezentowali krótkie wizytówki swoich klas, na które składały się zabawne fotografie a także ciekawe wydarzenia z minionych ośmiu lat spędzonych w murach naszej szkoły. 

      Rok szkolny 2020/2021 zakończył się. Wszyscy uczniowie udali się na zasłużony wypoczynek.

Życzymy im przyjemnych wakacji w letnim słońcu oraz powodzenia w nowym roku szkolnym 2021/22.

 

 


Obecnie gościmy

Odwiedza nas 97 gości oraz 0 użytkowników.